Collection: Pantry Staples

For your pantry (and your tummy).
19 products
  • Coffee Beans
    Regular price
    from $14.90
    Sale price
    from $14.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate 100g
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fudge Cottage Message Log.
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango - Dried 100g
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fudge Cottage Block. Russian. Chocolate.
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Drinking Chocolate
    Regular price
    from $7.99
    Sale price
    from $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baking Cocoa
    Regular price
    from $9.99
    Sale price
    from $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rooibos Tea.
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bennetto. 80g Chocolate Bar.
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden Granulated Sugar
    Regular price
    from $9.99
    Sale price
    from $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 27 Seconds Extra Virgin Olive Oil.
    Regular price
    $29.99
    Sale price
    $29.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink Smokers.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coffee & Cherry Syrup.
    Regular price
    $24.95
    Sale price
    $24.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jersey Caramels.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Birthday Candles
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bennetto Raspberry Truffle Squares.
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bennetto After Dinner Mints.
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gummy Bears.
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice. 1kg. White/Wholegrain.
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out